Pomiar Rolety kasetowej

Proszę™ o podanie szerokości od zał‚amania do załamania listwy przyszybowej i wysokoś›ci od załamania do zał‚amania listwy przyszybowej. Jeżeli szerokość listwy przyszybowej jest większa niż 1,5 cm oraz gdy listwa przyszybowa znacznie różnić się od pokazanej na rysunku (jest ozdobna lub półokrągła) prosimy o opisanie jak najbardziej szczegołowo okna w uwagach.

Pomiar rolety mini

Szerokość materiału roletki docelowo będzie większa od szerokości szyby o ok. 4 cm (po 2 cm z każdej strony), natomiast wysokość‡ zostanie dobrana tak,że po zawieszeniu roletki na ramie okiennej będzie można zasłonić szybę™. Całkowita szerokość rolety wraz z mechanizmem będzie ok. 7,5 cm większa od szerokoś›ci szyby. Należy zwrócić uwagę™, czy tkanina nie będzie nachodził‚a na klamkę™ (proszę™ sprawdzić czy odległość‡ od szyby do klamki jest większa niż 2 cm).

Pomiar rolety wolno wiszącej na ś›cianie lub suficie

Szerokość‡ materiału roletki powinna być większa od szerokości wnęki co najmniej o 5 cm (w celu zlikwidowania bocznych prześwitów) ,wysokość‡ dowolna. Ca‚łkowita szerokość roletki razem z mechanizmem i wieszakami będzie ok. 3,5 cm większa od szerokości materiału.

Pomiar żaluzji drewnianych 25 mm Sugerowany pomiar żaluzji (montaż przy szybie) jest następujący : – Szerokość żaluzji to szerokość‡ szyby jak na rysunku (od lewej uszczelki do prawej uszczelki) -2mm, – Wysokość żaluzii to wysokość szyby jak na rysunku (od dolnej uszczelki do górnej uszczelki) Uwaga! W przypadku takiego montażu prosimy o podawanie wymiarów wyłącznie gotowych żaluzji, ten rodzaj montażu przeznaczony jest wyłącznie dla okien o prostych lub lekko skośnych listwach przyszybowych Prawidłowo zamontowana żaluzja został‚a przedstawiona na poniższym rysunku : www.rolety-kielce.pl Pomiar Żaluzji drewnianych 50 mm ZAZLUZJE_585_50MMUwaga Przedstawiony sposób pomiaru może być‡ pomocny jedynie przy wycenie , dokładnych wymiarów dokonuje osoba odpowiedzialna za montaż.