roletka materialowa w kasecie

Roletki materiałowe

s…ą bardzo często wybierane przez klientów, głównie dlatego, że prócz funkcji zaciemniającej pełnią rolę elementu wystroju wnę™trza. Paleta tkanin pozostawia bardzo duże pole do manewru i wyboru rolety idealnie współgrającej z Pań„stwa wnętrzem.

Ten typ rolet jest możliwy do zastosowania praktycznie na każdym oknie ze względu na kilka możliwości montażu :

Rolety w kasecie aluminiowej

aluminiowy system rolet przyszybowych. Kaseta zostaje przymocowana do listwy przy szybowej za pośrednictwem dwustronnej taś›my samo przylepnej. Również przy pomocy taś›my samoprzylepnej zostają… zamontowane prowadnice.

Stertowanie roletami odbywa bardzo precyzyjnie, przy pomocy mechanizmu samohamują…cego.
Zamontowanie rolet w przedstawiony powyżej sposób pozwala nam odpowiednio zaciemnić pomieszczenie.

Rolety materiałowe do okien dachowych “


znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach okien dachowych. W jej skład wchodzi również mechanizm sprężynowy umożliwiający zwijanie materiału do kasety, a także hamulec znajdujący się™ w listwie dolnej. Za jego pomocą możemy zatrzymywać‡ zwijanie materiału w każdej chwili. Dzięki takiemu wykonaniu rolety nie wypadają… z prowadnic ani nie fałdują się™ nawet po uchyleniu okna dachowego.
Rolety tekstylne łań„cuszkowe montowane są… przy pomocy zawieszanych i doklejanych uchwytów, które w żaden sposób
nie naruszają… struktury kwatery okiennej. Stosujemy również rozwią…zanie prowadzenia żył‚kowego, które ma na celu uniknię™cie odchylania się™ tkaniny roletki od okna.

Kolory osprzętu

Wzornik Tkanin

Przedstawiona kolorystyka może delikatnie różnić się od oryginału.