Pomiar Rolety kasetowej z materiałem pojedyńczym lub Dzień Noc

Prosimy o podanie szerokości od załamania listwy z lewej strony do załamania listwy przyszybowej z prawej strony. Wysokość analogicznie od załamania u góry do załamania na dole listwy przyszybowej. Jeżeli szerokość listwy przyszybowej jest większa niż 1,5 cm oraz oraz listwa przyszybowa jest ozdobna lub półokrągła, prosimy opisać te informacje , jak najbardziej szczegółowo w uwagach.

Pomiar rolety mini

Szerokość materiału roletki docelowo będzie większa od szerokości szyby o ok. 4 cm (po 2 cm z każdej strony), natomiast wysokość zostanie dobrana tak, że po zawieszeniu roletki na ramie okiennej będzie można zasłonić szybę. Całkowita szerokość rolety wraz z mechanizmem będzie ok. 7,5 cm większa od szerokości szyby. Należy zwrócić uwagę , czy tkanina nie będzie nachodziła na klamkę (prosimy sprawdzić czy odległość od szyby do klamki jest większa niż 2 cm).

Pomiar rolety wolno wiszącej na ścianie lub suficie

Szerokość materiału roletki powinna być większa od szerokości wnęki co najmniej o 5 cm (w celu zlikwidowania bocznych prześwitów) ,wysokość dowolna. Całkowita szerokość roletki razem z mechanizmem i wieszakami będzie ok. 3,5 cm większa od szerokości materiału.

Pomiar żaluzji drewnianych 25 mm

Sugerowany pomiar żaluzji (montaż przy szybie) jest następujący :
– Szerokość żaluzji to szerokość szyby jak na rysunku (od lewej uszczelki do prawej uszczelki) -2mm,
– Wysokość żaluzii to wysokość szyby jak na rysunku (od dolnej uszczelki do górnej uszczelki)

Uwaga!
W przypadku takiego montażu prosimy o podawanie wymiarów wyłącznie gotowych żaluzji,
ten rodzaj montażu przeznaczony jest wyłącznie dla okien o prostych lub lekko skośnych listwach przyszybowych
Prawidłowo zamontowana żaluzja została przedstawiona na poniższym rysunku :

www.rolety-kielce.pl

Pomiar Żaluzji drewnianych 50 mm

ZAZLUZJE_585_50MMUwaga

Przedstawiony sposób pomiaru może być pomocny jedynie przy wycenie , dokładnych wymiarów dokonuje osoba odpowiedzialna za montaż.