Rolety Dzień Noc

są nowoczesnymi osłonami okiennymi. Posiadają bardzo ciekawe rozwiązanie zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety tworzy naprzemienne pasy materiałów oddzielonych pasami przepuszczającymi światło. W momencie zwijania rolety pasy kolejno nachodzą jeden na drugi przez co uzyskać możemy pożądany przez nas efekt zaciemnienia.

Rolety można również w razie potrzeby całkowicie zwinąć do góry co tworzy z niej elastyczny w stosowaniu element wystroju. Są systemem wprost idealnym dla osób prowadzących bardzo dynamiczny tryb życia. Mogą przepuszczać w pochmurny dzień bardzo dużą ilość światła a za pomocą jednego ruchu w chwili sprawią by w pokoju w słoneczny dzień zapadł mrok.

Kolory osprzętu :

Proponujemy Państwu trzy różne rozwiązania:

  • Pierwszym z nich są rolety dzień noc wyposażone w aluminiową kasetę i prowadnicę.
  • Następną propozycja to rolety wolno wiszące w wersji mini. Idealnie sprawdzają się na mniejszych oknach, montaż polega na zawieszeniu rolety skrzydło okienne. Dzięki takiemu rozwiązaniu rolety nie trzeba przykręcać do okna.
  • Trzecią propozycję stanowią rolety wolnowiszące ścienne i sufitowe w wersji standard. Rolety te najlepiej sprawdzają się na większych oknach.

 

Wszystkie rolety posiadamy w bardzo wielu teksturach i odcieniach kolorystycznych. Coraz częściej pojawiają  się  nie tylko w domach prywatnych ale także w salach wykładowych czy innych miejscach w których dozowanie światła wpadającego do pomieszczenia musi być bardzo precyzyjne.

Przedstawiona kolorystyka może delikatnie różnić się odcieniem od oryginału